Na terenie Stanicy dysponujemy pięknym terenem przeznaczonym pod domki holenderskie, przyczepy kempingowe i campery. Nasze pole kamperowe wyznaczyliśmy na płaskim trawiastym terenie, położonym tuż nad jeziorem wśród zieleni, otoczonym lasem.

Teren kamperowiska jest monitorowany, dozorowany oraz oświetlony. Teren portu jest ogrodzony, a wjazd chroniony jest szlabanem sterowanym automatycznie.

Każde stanowisko wyposażone jest w punkt poboru prądu z gniazdem CEE oraz punkt poboru wody, stanowiska pod domki holenderskie wyposażone są dodatkowo w przyłącze odbioru nieczystości.

Do dyspozycji kamperowiczów oddajemy monitorowany całodobowo parking, wiatę piknikową, teren piknikowy bezpośrednio nad jeziorem z plażą. Sanitariaty wyposażone są w kabiny prysznicowe, pralnię, zmywalnię naczyń z ciepłą oraz zimną wodą oraz punkt odbioru nieczystości z toalet chemicznych. Teren jest objęty zasięgiem bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Na terenie portu znajdą państwo świetnie wyposażony sklep spożywczo-przemysłowy.

W okolicy zlokalizowanych jest sporo atrakcji, a bezpośrednio w sąsiedztwie znajduje się hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boiska i korty tenisowe oraz kąpielisko. Na terenie naszego portu można zacumować łódź na czas pobytu.

Cennik Osady Korektywa

Umowa Rezydencka Osada 1 7000 zł
Umowa Rezydencka Osada 2 5000 zł
Serwis domku lato/zima 400 zł  - nowość!
Dodatkowa karta wjazdowa miesięczna 200 zł
Dodatkowa karta wjazdowa sezon 500 zł

Nowość!
Serwis domku lato/zima:

 1. Przygotowanie domku do sezonu letniego:
  • Podłączenie wszystkich urządzeń korzystających z wody - bojlery, zmywarki itp.
  • Sprawdzenie zasilania domku
  • Sprawdzenie działania wszystkich urządzeń elektrycznych w domku
  • Umycie domku Karcherem
  • Oczyszczenie dachu domku
  • Udrożnienie rynien
 2. Przygotowanie domku do sezonu zimowego:
  • Spuszczenie wody z instalacji wodnej
  • Przedmuchanie całej instalacji wodnej
  • Przygotowanie urządzeń wodnych do zimy - bojlery, zmywarki itp. 
Informacje o cookie

Na stronie korektywa.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.