Na terenie Stanicy dysponujemy pięknym terenem przeznaczonym pod domki holenderskie, przyczepy kempingowe i campery. Nasze pole kamperowe wyznaczyliśmy na płaskim trawiastym terenie, położonym tuż nad jeziorem wśród zieleni, otoczonym lasem.

Teren kamperowiska jest monitorowany, dozorowany oraz oświetlony. Teren portu jest ogrodzony, a wjazd chroniony jest szlabanem sterowanym automatycznie.

Każde stanowisko wyposażone jest w punkt poboru prądu z gniazdem CEE oraz punkt poboru wody, stanowiska pod domki holenderskie wyposażone są dodatkowo w przyłącze odbioru nieczystości.

Do dyspozycji kamperowiczów oddajemy monitorowany całodobowo parking, wiatę piknikową, teren piknikowy bezpośrednio nad jeziorem z plażą. Sanitariaty wyposażone są w kabiny prysznicowe, pralnię, zmywalnię naczyń z ciepłą oraz zimną wodą oraz punkt odbioru nieczystości z toalet chemicznych. Teren jest objęty zasięgiem bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Na terenie portu znajdą państwo świetnie wyposażony sklep spożywczo-przemysłowy.

W okolicy zlokalizowanych jest sporo atrakcji, a bezpośrednio w sąsiedztwie znajduje się hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boiska i korty tenisowe oraz kąpielisko. Na terenie naszego portu można zacumować łódź na czas pobytu.

Cennik Osady Korektywa

Umowa Kamperowa od 6000 zł do 10000 zł
Sprzątanie domku kamperowego 150 zł
Serwis domku wiosna/jesień*  500 zł  
Sprzątanie domku kamperowego po zimie 300 zł
Dodatkowa karta wjazdowa miesiąc/sezon 300 zł / 500 zł


*Serwis domku wiosna/jesień:

 1. Przygotowanie domku do sezonu letniego:
  • Podłączenie wszystkich urządzeń korzystających z wody - bojlery, zmywarki itp.
  • Sprawdzenie zasilania domku
  • Sprawdzenie działania wszystkich urządzeń elektrycznych w domku
  • Umycie domku Karcherem
  • Oczyszczenie dachu domku
  • Udrożnienie rynien
 2. Przygotowanie domku do sezonu zimowego:
  • Spuszczenie wody z instalacji wodnej
  • Przedmuchanie całej instalacji wodnej
  • Przygotowanie urządzeń wodnych do zimy - bojlery, zmywarki itp. 
Informacje o cookie

Na stronie korektywa.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.