Stanica Żeglarska Piaski - KOREKTYWA to znany i od lat ceniony przez żeglarzy i motorowodniaków port nad jeziorem Bełdany. To miejsce, w którym można się zakochać i wracać w nieskończoność. Dla nas to miejsce, w którym znaleźliśmy nasz nowy dom...

Korektywa wpisała się już na dobre w krajobraz Mazur, a amatorzy sportów wodnych przemierzający Szlak Wielkich Jezior Mazurskich chętnie u nas cumują wiedząc, że zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę i miłą atmosferę.

W porcie oddajemy do użytku 200 miejsc przy kei dla rezydentów oraz około 30 miejsc przy kei gościnnej z pełną infrastrukturą, z pełnym węzłem sanitarnym oraz osadę Korektywa przystosowaną pod domki holenderskie. Dla naszych "nieżeglujących" gości przygotowaliśmy kilkanaście pokoi portowych w wysokim standardzie.

Teren portu jest dozorowany, monitorowany oraz dobrze oświetlony. Na terenie całego obiektu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. W sezonie funkcjonuje restauracja Tatarak, sklep spożywczy, wypożyczalnia jachtów. Korzystając z usług naszej przystani mogą Państwo liczyć na fachową pomoc wykwalifikowanych pracowników.

Dodatkowo mogą Państwo wyczarterować u nas nowe jachty motorowe Stillo 30, rozpocząć przygodę i zacząć poznawać nasze piękne Mazury.

Nasza oferta w skrócie

  • port Korektywa dla gości i rezydentów
  • pokoje portowe
  • osada Korektywa
  • czarter na Mazurach - jachty motorowe
  • sklep
  • restauracja Tatarak

Jesteście ciekawi co u nas teraz się dzieje? Zobaczcie obraz na żywo z naszej kamerki LIVE.

Informacje o cookie

Na stronie korektywa.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.