Witamy na naszej nowej stronie w piękny śnieżny dzień

Witamy na naszej nowej stronie w piękny śnieżny dzień
25 stycznia 2020

Zgodnie z wieloma dobrymi zmianami, które chcemy wprowadzić w sezonie 2020 witamy na naszej nowej stronie Internetowej. Mamy nadzieję, iż odświeżona szata graficzna, nowe zdjęcia i nowe kolory naszej Korektywy przypadną Wam do gustu.

Uruchomiliśmy również obraz z naszej kamery internetowej, a w sezonie 2020 dołożymy jeszcze dwa dodatkowe przekazy LIVE. To wszystko po to, byście poczuli się bliżej Mazur będąc daleko od nich.

Na nowej stronie oprócz aktualnych informacji, macie dostępne zdjęcia z lotu ptaka, formularze zapytań oraz nowości w ofercie. Przed sezonem postaramy się również uruchomić system rezerwacji czarterów on-line.

Z uruchomieniem strony zbiegła się piękna zimowa aura, której po prostu w tym roku nie było. Skorzystaliśmy z okazji i pstryknęliśmy kilka fotek. Miłego oglądania fotek i strony :)

Informacje o cookie

Na stronie korektywa.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.