Powiększamy nasz port żeglarzy i motorowodniaków

Powiększamy nasz port żeglarzy i motorowodniaków
1 marca 2020

Od sezonu 2020 wszystkich naszych gości żeglujących lub pływających po południowej części Mazur i po jeziorze Bełdany zapraszamy do powiększonego portu Korektywa.

Specjalnie dla Was poprawiamy przedporcie, czyli keje przed basenem portowym (te od sezonu 2020 są dostępne tylko dla rezydentów). Przygotowaliśmy dla Was 30 miejsc cumowniczych, y-boom'y z podłączeniem do prądu i wody.

Teraz jeszcze szybciej i łatwiej zacumujecie do Korektywy. Nie musicie już wpływać przez krótki kanał, aby dowiedzieć się np. że nie ma miejsc - teraz wszystkie keje przed wejściem do kanału są do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, iż dzięki temu szybciej i łatwiej do nas zacumujecie i poznacie to piękne miejsce.

Do spotkania w porcie - Ahoj! 

Informacje o cookie

Na stronie korektywa.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.