Na terenie Stanicy dysponujemy pięknym terenem przeznaczonym pod domki holenderskie, przyczepy kempingowe i campery. Nasze pole kamperowe wyznaczyliśmy na płaskim trawiastym terenie, położonym tuż nad jeziorem wśród zieleni, otoczonym lasem.

Teren kamperowiska jest monitorowany, dozorowany oraz oświetlony. Teren portu jest ogrodzony, a wjazd chroniony jest szlabanem sterowanym automatycznie.

Każde stanowisko wyposażone jest w punkt poboru prądu z gniazdem CEE oraz punkt poboru wody, stanowiska pod domki holenderskie wyposażone są dodatkowo w przyłącze odbioru nieczystości.

Do dyspozycji kamperowiczów oddajemy monitorowany całodobowo parking, wiatę piknikową, teren piknikowy bezpośrednio nad jeziorem z plażą. Sanitariaty wyposażone są w kabiny prysznicowe, pralnię, zmywalnię naczyń oraz punkt odbioru nieczystości z toalet chemicznych. Teren Wioski jest objęty zasięgiem bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Na terenie portu znajduje się tawerna „Kotwica”, a przy wjeździe na teren portu znajdą państwo świetnie wyposażony sklep spożywczo-przemysłowy.

W okolicy zlokalizowanych jest sporo atrakcji, a bezpośrednio w sąsiedztwie znajduje się hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boiska i korty tenisowe oraz kąpielisko. Na terenie naszego portu można zacumować łódź na czas pobytu.

Cennik

umowa rezydencka 3500 zł
namiot / doba 30 zł
prysznic 5 zł
pralka 20 zł
ognisko 30 zł
parking samochodowy godzina / doba / miesiąc 3 zł / 30 zł / 300 zł
Informacje o cookie

Na stronie korektywa.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.